Jamie Campbell stranger things denince

Jamie Campbell, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

15 Temmuz 2016 tarihinde ilk kez izleyici karşısına çıkan “Stranger Things” dizisi, yayımlandığı günden itibaren büyük bir ilgi topladı. Dizinin yayımlanan 3. sezonu ise kendi rekorunu kırmış ve yayımlandığı ilk 3 günde 40 milyon izlenmeye ulaştı. Dizinin 4. sezon çekimleri ile ilgili aldığımız ilk haber de yaklaşık 2 ay önce gelmişti. Dizinin resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile çekimlerin başladığı duyurulmuştu.

Kısa bir süre önce “Elm Sokağında Kabus” serisinde ve “Freddy Jason’a Karşı” filminde bulunmuş Robert Englund’un 4. sezon kadrosuna dahil olduğunu öğrenmiştik. Yeni alınan haberlere göre 4. sezon kadrosuna katılan birçok isimden biri de “The Mortal Instrument: City of Bones” ve “Sweeney Todd” gibi yapımlarda yer almış Jamie Campbell oldu.

stranger things

“Stranger Things” 4. sezon ne zaman?

Başrollerinde; Millie Bobby Brown, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo ve Calem McLaughlin’in bulunduğu dizinin yaratıcıları, 4. sezonun bir son olmadığını ve ilerde başka sezonların da planları arasında olduğundan bahsetmişti.

Dizinin 4. sezon tarihi tam olarak bilinmese de 2021 yılının sonlarına doğru yayımlanması bekleniyor. Normalde daha erken başlaması planlanan çekimler, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ileri bir tarihe alınmıştı. Bunun da dizinin yayın tarihi üzerinde etkisinin olabileceği düşünülüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Anti-lazer

Fizikçiler, telefonu odanın dört bir yanından şarj eden "Anti-lazer" geliştirdi

Next Article
Guardians of the galaxy

Guardians of the Galaxy Vol. 3 çekimlerine gelecek yıl başlanacak