james bond

Hitman geliştiricilerinden James Bond oyunu geliyor

26 Mayıs 2006 tarihinde ilk çıkışını gerçekleştiren Hitman serisinin arkasındaki ekip olan IO Interactive, James Bond başlığı üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Daha önce yakın bir duyuruyu paylaştıktan sonra, 19 Kasım tarihinde şirketin bir sonraki projesini ayrıntılı olarak açıkladığında ortaya çıktı. Geliştirici ekip, şu anda Project 007 olarak bilinen bir James Bond oyunu üzerinde çalıştıklarını ortaya koydu, ancak şu anda topluluk ile paylaşabilecekleri özellikler az

James Bond

Yeni James Bond oyununun hikâyesi nasıl olacak?

Ayrıca geliştirici ekip, ikonik karakter statüsünü kazanmak için varsayılanın dışına çıktığı oyunun karakter için bir başlangıç hikâyesi olacağını  da belirtti. James Bond görüntülerinin yanı sıra kısa bir fragman da açıklamaya eşlik etti.

Yaklaşan James Bond oyunu için resmi bir web sitesi de yayımlandı ve oyun hikâyesinin tamamen orijinal olduğunu belirterek, daha önce ortaya çıkan bilgi yelpazesini biraz genişletti. Ayrıca hayranlar, projeyle ilgili haberlerden haberdar olabilmek için kaydolabilirler, ancak resmi bir çıkış tarihi veya onaylanmış platformlar henüz açıklanmadı.

Hitman 3 ne zaman çıkacak?

IO Interactive tarafından geliştirilecek ve Hitman serisinin en yeni oyunu olan Hitman 3‘ün de 2021‘in başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Oyunun daha önceki girişlerden daha “ciddi ve daha karanlık” olacağı belirtildi. Ayrıca, oyuncuların ünlü suikastçının adım hareketlerini senkronize şekilde kontrol etmesine izin veren tam PlayStation VR desteğini de içerecek.

Ayrıca Nintendo, kısa bir süre önce Hitman 3’ün gelecek yıl Switch‘te oynanacağını açıkladı. Oyun şüphesiz sistemde çalışmak için mücadele ederken, şirket şu anda Control: Ultimate Edition için mevcut olan yeni bulut tabanlı oyun özelliği ile bu sorunu çözmeyi hedefliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
wonder woman 1984 denince 1 scaled

Wonder Woman 1984 ne zaman çıkacak?

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, DMCA ihlalleri için yayıncı modu özelliğine sahip olacak