Bullet Train

Hiroyuki Sanada, Bullet Train kadrosuna katıldı

Başrolünde ünlü oyuncu Brad Pitt‘in yer aldığı “Bullet Train” filminin kadrosuna bir isim daha katıldı. “Son Samuray”, “47 Ronin”, “Bitirim İkili 3”, “The Wolverine” gibi filmlerde yer alan Hiroyuki Sanada, oyuncu kadrosundaki yerini aldı.

Bullet Train

Geçtiğimiz haftalarda ise Brad Pitt ve Hiroyuki Sanada’nın dışında; Logan Lerman, Lady Gaga, Zazie Beetz, Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson ve Bryan Tyree Henry’nin de filmde yer alacağını öğrenmiştik. Stüdyolar hâlâ üretim programlarını ayarlayamadığı için filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ya da filmin ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmiyor.

“Bullet Train” konusu

Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” romanından uyarlanan film, aksiyon gerilim türünde olacak. Yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Tereda’nın üstlendiği film, bir casusluk hikâyesini anlatacak. Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trenin içinde birbirini bulan 5 suikastçıyı odağına alacak. Görevlerinin birbiriyle o kadar da alakasız olmadığını fark eden bu 5 suikastçı, trenden kimin canlı çıkacağı konusunda bir mücadele içinde olacaklar. Aynı zamanda terminal istasyonunda onları nelerin beklediği de belirsizliğini koruyacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Red Dead Online

Red Dead Online Standalone, oldukça iyi bir indirimle çıkışını yaptı

Next Article
Martha is Dead

Martha Is Dead, PC ve Xbox sürümlerinin yanında PS5'e geliyor