Hbo Max

HBO Max, nihayet Amazon Fire TV cihazlarına geliyor

AT&T / WarnerMedia’nın HBO Max’i, mayıs ayında piyasaya sürüldü ve harika bir yayın hizmeti olsa da bununla ilgili en büyük sorun, Roku veya Amazon Fire TV cihazlarında mevcut olmadığı için sınırlı erişilebilirliğe sahip olmasıydı. Ancak HBO Max, bu hafta Fire Stick gibi Amazon cihazlarında nihayet satışa sunulacak.

Adsiz tasarim 22

HBO Max, Amazon Fire TV cihazlarına ne zaman gelecek?

HBO Max’in yaptığı basın açıklamasına göre 17 Kasım Salı günü HBO Max, Fire Tablet ve Fire TV’ler için satışa sunulacak. Bu haber, 40 milyon daha fazla insanın HBO Max’e erişebileceği anlamına geliyor.

WarnerMedia’nın Satış ve Dağıtım Başkanı Tony Goncalves: “Amazon müşterilerinin artık HBO Max içinde bulunan ve en iyilerinden olan içeriklerin tadını çıkarabilecekleri için çok heyecanlıyız.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Halâ devam eden hedefimiz, HBO Max’i ve benzersiz içeriklerini, tüm cihazlarda müşterilerin kullanımına sunmaktır. Fire TV, müşterilerin favorisidir. Amazon ekibiyle birlikte çalışarak mevcut abone tabanımızı tanıtmak ve büyütmek için sabırsızlanıyoruz. HBO Max’in sunduğu, her şey.”

Adsiz tasarim 23

Amazon eğlence cihazları ve hizmetlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Marc: “Harika içeriklerini Fire TV’ye getirmek ve arama entegrasyonu, Alexa ve kişiselleştirilmiş öneriler gibi özelliklerle keşfetmeyi ve keyfini çıkarmayı kolaylaştırmak için HBO ile uzun yıllardır yakın bir şekilde çalıştık.” dedi. Whitten: “Fire TV’de müşterilere daha da inanılmaz içerikler getirmek için HBO Max ile bu ortaklığa devam etmekten heyecan duyuyoruz. Alexa, Raised by Wolves’u oynat.”

Roku cihazını kullanan kişilere ne olacak?

Roku cihazlarına sahip 46 milyon kişiye gelince, HBO Max’in ne zaman kullanılabilir olacağı konusunda henüz bir bilgi yok, ancak iOS cihazınızla çalıştırmanın bir püf noktası var. Resmi bir uygulamanın Roku’ya gelip gelmeyeceği ve ne zaman olacağı bilinmiyor. HBO Max, hizmetine son derece popüler programlar eklemeye devam ediyor. Rick and Morty’nin 4. sezonu kısa süre önce geldi. Ve HBO Max hakkında emin olmayanlar için, baharda reklam destekli bir katman gelebileceğinden bu, insanların göz atması için hizmetin daha ucuz bir sürümü anlamına gelebilir.

2020’nin diğer büyük yayın hizmeti Peacock, nihayet daha geniş bir sürüme kavuştu. Eylül ayında NBCUniversal ve Roku, Roku cihazlarında 46 NBCU yayın uygulamasına da izin verecek bir anlaşmaya vardı.

HBO Max’e gelince, hizmet iOS ve Android cihazlar, Apple TV, masaüstü, PlayStation 4, Xbox One ve Samsung TV’lerde mevcut. Amazon Fire cihazları ise 17 Kasım tarihinde geliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
2137282 scaled

Disney Pixar'ın yeni filmi Soul'un çıkış tarihi açıklandı

Next Article
fortnite

Fortnite'a Venom kostümü geliyor