Gta 6

Hayranlar, GTA 6 için olası bir ipucu buldu

Rockstar Games’in geliştirdiği GTA 6’nın hayranları, Virginia’da roma rakamlarına benzeyen dolambaçlı bir yolun koordinatlarını bularak GTA 6 ile bağlantılı olabilecek bir gizemi bir araya getirmiş gibi görünüyor.

GTA 6

Hayranların bulduğu GTA 6 ipucusu ne?

En son GTA Online güncellemesi, çok fazla ayrıntı vermeyen Rockstar‘ın hızlı bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Bununla birlikte, videonun altında, oyunun hayranlarının bir easter egg bulma umuduyla Google Haritalar’a girdiği bazı koordinatlar vardı.

Koordinatlar onları, görünüşe göre hiçbir yerin ortasında olmayan Virginia’da dolambaçlı bir yol olan Middle Mountain Trail’e götürdü. İlginç bir şekilde yol, 6 yani “VI” roma rakamı şeklini alıyor.

https://twitter.com/welltest789/status/1330667335393349634?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1330667335393349634%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffans-find-possible-gta-6-clue-in-rockstars-latest-video-2824813

Bulunan bu ipucu ne kadar doğru?

GTA hayranları hızla bunun bir tür ipucu olabileceğini, belki de olası bir sürümü vurgulayacak bir şey olabileceğini düşünmeye başladı. Birçoğu belirtilen yolun önemine ikna olmuş gibi görünüyor ve bu da Rockstar’ın bu dolambaçlı yolu rastgele seçmiş olma ihtimalinin düşük olduğuna işaret ediyor.

Reddit platformu üzerinde, bazıları bunun GTA 6’nın Virginia’da kurulacağı veya en azından bir duyuru olacağı anlamına gelebileceğini öne sürdü. Yedi yıl bekledikten sonra hayranlar sabırsızlanıyor olabilir. Rockstar’ın – hayran kitlesini bilerek – bizimle dalga geçiyor olması ve bu tanıtımın  bir şakadan başka bir şey olmaması da tabii ki mümkün.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Shameless

Shameless 11. sezon fragmanı yayımlandı

Next Article
Super Mario Maker

Super Mario Maker 1 gelecek yıl çevrimdışı olacak