Halsey G Eazy Neden Ayrildi Denince Dinleriz min

Halsey ve G-Eazy neden ayrıldı?

Halsey ve G-Eazy neden ayrıldı? G-Eazy Halsey’i aldattı mı? Kimle aldattı? Ayrılıklarının asıl sebebi neydi?

Yaklaşık 5 ay Lana Del Rey ile birlikteliği olan G-Eazy, birlikteliklerinin bitmesinin ardından Halsey ile birlikte yaşamaya başladı. 30 Ağustos 2017 tarihinde G-Eazy, New Orleans’taki performansında sürpriz olarak Halsey’yi stüdyoya çıkardı ve ‘Him and I’ şarkısını ilk kez birlikte seslendirdiler.

Uzun zamandır Halsey ile birlikte çalışmak istiyordum. Bence o çok yetenekli bir sanatçı ve bu genç yaşında çok şey başardı

G-Eazy

Bu olaydan sonra ikilinin ilişkisinin olduğu muallaktaydı. Daha sonra 4 Eylülde Instagram’da paylaştıkları bir fotoğraf ile beraber oldukları artık kamuoyuna kanıtlanmış durumdaydı.

Halsey G Eazy Neden Ayrildi Denince Dinleriz 2 min 1
Halsey ve G-Eazy neden ayrıldı? 8

Ardından G-Eazy, 29 Eylül tarihinde, Halsey’nin konserinde sevgilisine doğum günü sürprizi yaptı.

Aralık ayında da G-Eazy, Halsey hakkında güzel şeyler konuşmuştu. O zamanlar birlikte çok mutluydular ya da bizlere öyle göründüler. Ocak 2018’de G-Eazy her röportajında Halsey hakkında yine güzel şeyler söylüyordu ve Halsey de aynı şekilde karşılık veriyordu.

Daha sonra, 3 Mayıs tarihinde, G-Eazy, İsveç’te uyuşturucu bulundurmaktan ve güvenlik görevlilerine saldırmaktan tutuklandı. G-Eazy bu konuda suçlu olduğunu kabul ederek 9 bin dolar para cezası ödedi ve saldırdığı güvenlik görevlilerine de ayrıca para ödedi. Halsey bu süreçte G-Eazy’nin yanında olduğunu belirtti, ancak hala bu olayın ikili arasında sıkıntılara yol açtığı söylenegelmekte. Fakat yine de birbirleri hakkında iyi şeyler söylemeye devam ettiler.
Buna karşılık 3 Temmuz’da ayrıldıklarına dair haberler ortaya atılmaya başlandı ve Halsey sosyal medya üzerinden,

Normalde böyle şeyleri paylaşmam ancak herkesin bizi bilmesinden dolayı hayranlarımı bilgilendirmem gerektiğini hissediyorum. G-Eazy ile bir süreliğine ayrı kalmayı tercih ettik. Önümüzdeki dönemi kendime, sanatıma, kariyerime ve turneme vermek istiyorum. Ona hayatında başarılar dilerim. Özel hayatımıza saygı duyduğunuz için teşekkür ederim

şeklinde bir açıklamada bulundu.

G-Eazy, Halsey’i aldattı mı?

Bu süreçte ayrılıklarının sebebinin G-Eazy’nin, Halsey’yi aldattığı söylentileri yayıldı. Aynı ay içinde Halsey, Marie Claire’ye ilginç bir röportaj vermişti. Yaptığı röportajda

Hiç kimse yeni bir sevgili yapıp ta ona ‘Bu arada, çocuk istiyor musun? Hemen bilmem lazım çünkü istemiyorsan gidip başkasıyla birlikte olacağım. Çocuk sahibi olmak için çok az zamanım var.’ demek nedir bilemez. Böyle bir şeyin 27 yaşındaki bir adamı korkutup kaçırması işten bile değil…

Bu konu hakkında yeni çıkan bir röportajda ise bir şeyleri dünya ile paylaştığına pişman olduğunu söylemişti Halsey. Konser sırasında, düşük yaptığını hayranlarına açtığı için pişman olduğunu söylemiş ve bu hastalığı dolayısıyla böyle bir durumda kalmayı bir daha yaşamayacağına dair kendisine söz vermişti.

Halsey G Eazy Neden Ayrildi Denince Dinleriz 1 min 1
Halsey ve G-Eazy neden ayrıldı? 9

Ağustos 2018’de ikili tekrardan aynı yere gelmişti, ancak o sıralarda Machine Gun Kelly, ortalığı kızıştırmıştı. G-Eazy ile atışmalarında Halsey’nin adı çok geçmişti ve Machine Gun Kelly, Halsey ile birlikte olduğunu söylemişti. G-Eazy de ”Haddini bil.” şeklinde cevaplar vermişti. Eylül ayında ikili tekrar birlikte olduklarını kamuoyu ile paylaştılar. Ayrıca Ekim ayında Halsey aralarının iyi olduğuna dair konuşmalar yapmıştı. Fakat çok uzun sürmedi. Ekim ayı bitmeden tekrar ayrıldılar. Yaşananların ardından G-Eazy’nin aldatma olayı yeniden gündeme oturdu ve hem sosyal medyada hem de magazinde G-Eazy’nin adı çok anılmaya başlandı. Halsey bu durumdan şikayetçiydi.

Zaten bitmesine ramak kalmış ilişkileri Halsey’nin, G-Eazy ile birlikte oldukları fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmesi ve birkaç hafta sonra yine sosyal medya üstünden duyurması resmen ile bitmiş oldu.

Bu yazı, Dinleriz’in 1 Ocak 2021 tarihinde Denince’ye dahil olmasıyla birlikte siteye eklenen yazılardan biridir. Tüm müzik dünyası ile ilgili haberleri, Müzik Denince‘den takip edebilirsiniz!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Article
apple-denince

Apple'ın M1 işlemcili ilk Macbook'ları tanıtıldı