Halo Infinite

Halo Infinite geliştiricileri, battle-royale iddialarına “asılsız” dedi

Halo Infinite’ın topluluk yöneticisi, bir battle royale modunun oyunun bir parçası haline getirileceğini belirten kaynakları takip eden son söylentileri “asılsız” olarak nitelendirdi. Son zamanlarda, oyunun önümüzdeki birkaç yıl için planlarını özetleyen ekim ayında silinmiş tweetler de dahil olmak üzere bir battle royale modunu çevreleyen çok sayıda rapor ve sızıntı ortaya çıktı.

Halo Infinite

Halo Infinite söylentileri neler?

İlk söylentilere göre, oyunun 2021 ile 2031 yılları arasında dört bölüm halinde piyasaya sürülecek ve gelecek yıl Zeta Halo halkasına dayalı bir battle royale modu yayımlanması planlanıyordu. Haberlerin yaygınlaşmasıyla birlikte oyunun Topluluk Direktörü Brian Jarrad öne çıktı ve bu haberlerin “asılsız” olduğunu belirtti.

Jarrad: “Pazartesi günkü tatil sonrası hiçbir şey yeni Halo Infinite söylentileri gibi gitmiyor.” dedi ve ardından bunu gerçek haberlerle çözmeye yardımcı olabileceklerinin farkında olduğunu kabul etti. Daha sonra ekibin yıl sonu güncellemesini bir araya getirme sürecinde olduğunu ekledi.

Jarrad daha sonra başka bir tweet dizisi yayımlayarak, “hiçbir güncellemenin herkesi tatmin etmeyeceğini” ve “Sonsuz yolun o kadar kolay olmadığını” sözlerine ekledi.

Halo Infinite, Xbox Series konsollarına ne zaman çıkacak?

Halo Infinite’in başlangıçta Xbox Series konsolları için çıkacak bir oyun olması bekleniyordu, ancak oyunun ortaya çıkmasının ardından hayranların kritik tepkilerinin sonrasında ertelendi. 343 Industries, bu geri bildirimi kabul etti ve oyunu 2021’de henüz onaylanmayan bir tarihe erteledi.

Geliştirici, yüksek seviyeli bir güncellemenin yakın zamanda geleceğini, ancak yaklaşan Oyun Ödülleri sunumunda yer almayacağına söz verdi. Ayrıca, bu yılın başlarında henüz belirli bir çıkış tarihi olmadığını belirtti .

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Euphoria

Euphoria özel bölüm fragmanı yayımlandı

Next Article
Red Dead Online

Red Dead Online Standalone, oldukça iyi bir indirimle çıkışını yaptı