Guardians of the galaxy

Guardians of the Galaxy Vol. 3 çekimlerine gelecek yıl başlanacak

Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün çekimlerinin önümüzdeki yıl başlayacağı duyuruldu. 2020 yılı, Marvel Studios prodüksiyonları için tam bir durağın habercisi ve 2009’dan bu yana film yayımlamadığı ilk yılı temsil ederken 2021 yılı ise çok yoğun bir yıl olacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz saatlerde Marvel, birçok filmi için açıklamalarda bulundu. Bu filmlerden biri ise Guardians of the Galaxy Volume 3 oldu.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Marvel Studios, merakla beklenen filmin çekimlerinin 2021 yılının sonunda başlayacağını açıkladı. Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda, ilk iki filmin de yönetmenliğini üstlenen James Gunn oturacak.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 konusu

Serinin ilk iki filmi; aşk, aile ve evrenin kontrolünü ele geçirmeye çalışanları durdurmaya çalışan bir grup suçlunun hikâyesini mercek altına alıyordu. İlk filmde koruyucular, Güç Taşı’nın yanlış ellere düşmemesini sağlarken bir yandan da Thanos’un kölelerinden biri ile savaştılar.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

İkinci filmde ise Star Lord’un gerçek babası ile sorunlar yaşayan grup, Lord’un babasının evrendeki tüm gezegenleri istila etme amacıyla uğraşmışlardı. 3. filmin, End Game filminin ardından Thanos sonrası bir evrende hangi yöne gideceği hakkında ise net bir bilgi yer almıyor. Ancak izleyicilerin ilgi odağı olan “Rocket” karakterinin kökenleriyle ilgili bilgiler alacağımız duyurulmuştu.

Filmin 2022 sonunda ya da 2023 yılında beyaz perdede olması bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Jamie Campbell stranger things denince

Jamie Campbell, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

Next Article
Minecraft

Minecraft moderatörleri, topluluk kurallarını çiğneyenleri yasaklayabilir