GTA Online

Yeni GTA Online fragmanı, Cayo Perico Heist’in egzotik ortamını gösteriyor

Rockstar Games , GTA Online’ın yakında çıkacak olan Cayo Perico soygunu için yeni bir fragman yayımladı. Geliştiricinin şimdiye kadarki en büyük GTA Online macerası olarak tanımladığı soygunun bir dakikalık fragmanı da oyunculara yeni görevler, denizaltılar, kulüp silahları ve daha fazlası hakkında bir fikir veriyor.

Adsiz tasarim 2020 12 10T113105.643

Cayo Perico sadece bir soygundan mı ibaret?

Fragmanın beraberindeki açıklamada da şunlar ifade ediliyor: “Cayo Perico sadece El Rubio’nun uyuşturucu imparatorluğunun sinir merkezi değil, aynı zamanda bu ada diğer büyük aşkına da ev sahipliği yapıyor. Jet sosyete mirasçılarından efsanevi müzik yapımcılarına kadar herkesin güneş altında eğlenmek için toplandığı altın kumsallarda dans partileri yapmak.”

“Ama sahilin dünyevi zevklerinden uzakta ve adanın dört bir yanına dağılmış; sanat, altın ve uyuşturucu değerinde anlatılmamış bir servet yatıyor. Bu soygunun altından kalkabilecekler için ömür boyu yetecek bir skor.” diye ekledi Rockstar Games.

Cayo Perico soygunu, gerçek dünyadaki DJ’lerin performanslarının yer alacağı The Music Locker adlı yepyeni bir sanal yeraltı kulübünü de tanıtacak. Geliş tarihi yaklaşan bu kulüp, oyunun mevcut The Diamond Casino & Resort’unun hemen altında yer alacak.

GTA Online’a Cayo Perico soygunu ne zaman geliyor?

Güncelleme 15 Aralık’ta başlayacak. Bu yılın başlarında Rockstar Games, GTA Online oyuncularına, özel ürünler karşılığında bir hafta içinde 100 milyar dolarlık oyun içi para birimi çalmaları için meydan okudu.

Rockstar Games daha önce PlayStation 5 için GTA V’nin “geliştirilmiş ve genişletilmiş” bir sürümünü yayımlayacağını duyurmuştu. Oyunun gelecek nesil sürümü PS5 donanımından ve yeni özelliklerinden tam olarak yararlanacak ve 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürülecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Riverdale

Riverdale 5. sezon fragmanı yayımlandı

Next Article
Fortnite

Fortnite ipuçları nerede bulunur?