GreedFall

Fantezi RPG oyunu GreedFall, PS5 ve Xbox Series konsollarına geliyor

Focus Home Interactive ve geliştirici Spiders, fantastik RPG GreedFall‘ın yeni nesil sistemlere doğru ilerlediğini duyurdu. Oyunun 1 milyonun üzerinde bir satışa ulaştığını kutlayan geliştirici, haberi oyunun resmi Twitter hesabından paylaştı. Oyunun yeni nesil sürümünün “topluluk geri bildirimini takiben” geleceği bildiriliyor, ancak herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı ve ücretsiz bir yükseltme güncellemesinin olup olmayacağı belirsiz.

GreedFall

GreedFall’ın yeni nesile geçişiyle ne gibi ek içerikler gelecek?

Spiders tarafından geliştirilen oyunun sadece bir PS5 ve Xbox Series versiyonu gelmekle kalmıyor, aynı zamanda oyun piyasaya çıktığında “yeni bir ek içerik” alacak, ancak yeni özelliklerin neler olabileceğine dair herhangi bir detay verilmedi. Ekip, hayranlara oyunla ilgili daha fazla güncelleme için onları izlemeye devam etmelerini söyledi.

Oyun ilk olarak geçen yıl piyasaya sürüldü ve oyuncuların çeşitli roller üstlenebileceği bir açık dünya RPG’si sundu. Hedefler; savaş, diplomasi, aldatma veya gizlilik yoluyla tamamlanabilir ve içerdiği çok çeşitli karakter özelleştirme seçenekleri derin bir rol yapma deneyimi de sağladı.

Önümüzdeki yıl, birden fazla oyun da yeni nesil çıkışını yapacak. Cyberpunk 2077, Marvel’s Avengers ile birlikte en dikkate değer olanlardan birisi. Ancak henüz hiçbirisi onaylanmış bir güncelleme almadı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Unto The End

Unto The End, aralık ayında Xbox Game Pass'e çıkacak

Next Article
Red Dead Online

Red Dead Online'daki köprü hatası, oyuncuları harita üzerinden uçuruyor