google

Google, YouTube Premium abonelerine ücretsiz Stadia seti veriyor

Google, bulut oyun hizmeti Stadia’yı daha fazla haneye taşımaya yardımcı olmak için başka bir promosyon daha ekledi: Artık YouTube Premium aboneleri, 100 dolarlık Stadia Premiere Edition paketini ücretsiz olarak alabilirler. Google’ın Stadia Premiere sürümü, bir Chromecast Ultra’ya ek olarak bir de Stadia denetleyicisine sahiptir. Ancak bu pakette bulunan Chromecast Ultra’nın, Google TV ile yakın zamanda piyasaya sürülen Chromecast değil, onun eski  bir modeli olduğunu unutmamak önemlidir. Google, Google TV’li yeni Chromecast’in 2021’in ilk yarısına kadar bulut oyun hizmetini desteklemeyeceğini söyledi.

QYBakfL8Xee3cKjRXpRkqK

Google Stadia Setini Bedava Alma Şartları

Maalesef, eğer şimdi YouTube Premium’a abone olmayı planlıyorsanız, bu teklifi kullanma seçeneğiniz olmayacak. Promosyon yalnızca, bir ekran görüntüsü yayımlayan ve hangi abonelerin promosyon için uygun olduğunu ayrıntılarıyla anlatan, şartlar ve koşulları paylaşan Twitter kullanıcısı @RandomNoobYT tarafından paylaşılan şekliyle, 6 Kasım’dan beri YouTube Premium’a abone olduysanız kullanılabilir.

Stadia’nın önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan bir yıllık yıldönümü yaklaşırken, verdiği hizmet geçen yıla göre çok yol katetti. Stadia; Assassin’s Creed: Valhalla  ve Destiny 2: Beyond Light gibi gişe rekorları kıran en popüler oyunların birçoğunu diğer platformlarla aynı zamanda ekleyerek kütüphanesini genişletti . Ayrıca Stadia, Stadia kitaplığınızı bir arkadaşınız veya ailenizden biriyle hiçbir ek ücret ödemeden paylaşabilmeniz için “Aile Paylaşımı” gibi çeşitli özellikleri de hizmetinize sundu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
yarasa

Yarasalar neden uçarken pencerelere çarpar?

Next Article
fok

Yeni Zelanda'da dev fok balığı fosili bulundu