godfather

Godfather 3 yeniden düzenleniyor

Francis Ford Coppola’nın ilk iki Godfather filmi, tüm zamanların en ünlü filmleri arasında yer alıyor, ancak aynı şey bu gangster destanının üçüncü bölümü için pek söylenemez. The Godfathe III, oldukça başarılı ikinci bölümden 16 yıl sonra, 1990 yılında piyasaya sürüldü ve çok karışık eleştirilerle karşılandı. Coppola şimdi filme geri döndü ve önümüzdeki ay sinema salonlarına çıkacak özel bir yeni versiyon hazırladı ve yeniden düzenlenen filmden ilk fragman yayımlandı.

Godfather

Filmin adı The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone. Film yeniden düzenlendi, görüntü ve ses geri yüklendi. Ve bir basın açıklamasına göre, Coppola ve senarist Mario Puzo’nun serinin finali için olan orijinal vizyonunu gerçekleştirdi. Fragman, 1990’da çıkışını yapandan çok da farklı görünmüyor. Ancak bu yeni versiyonun, filmin eleştirel bir şekilde yeniden değerlendirilmesine yol açıp açmayacağını görmek gerçekten büyüleyici olacak.

Yeni sürümde neler değişti?

The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone filminde Al Pacino, şu anda 60’larında olan ve suç organizasyonunu meşru bir işe dönüştürmeye çalışan Michael Corleone olarak oynuyor. Kadroda ayrıca Diane Keaton, Talia Shire, Andy Garcia, Sofia Coppola, Joe Mantegna ve Bridget Fonda gibi isimler yer alıyor.

Coppola’nın kızı Sofia, Winona Ryder’ın bıraktığı ve o sırada performansı nedeniyle çok eleştirildiğinde çok kısa bir süre içinde Mary Corleone rolüne alındı. Bu yeni versiyonda ise rolünün değiştirilip değiştirilmediği bilinmiyor, ancak yeni fragmanda zar zor görünmesi dikkat çekici. Elbette Sofia; “Lost in Translation”, “The Virgin Suicides”, “The Bling Ring” ve son olarak da Apple TV+ sürümü “On the Rocks” gibi filmler yapan ve bugünün en beğenilen film yönetmenlerinden biri.

Godfather 3 yeni sürümü ne zaman çıkacak?

The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone filmi, 4 Aralık‘ta sınırlı bir gösterim için sinemalarda ve 8 Aralık‘ta blu-ray ve dijital olarak geliyor. Serinin yeniden düzenlenen ve üçlemenin son filmi olan Godfather 3’ün yeni versiyon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
walt disney

Walt Disney kimdir?

Next Article
covvidd

COVID-19 için yeni tedbirler