gal gadot

Gal Gadot, Red Notice hakkında konuştu

Başrollerinde; Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds’ın bulunduğu Red Notice filminin çekimleri, 2020 yılının başlarında başlamıştı. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimler mart ayında durdurulmuştu ve 2 ay önce ise tekrar başlamıştı. Gal Gadot‘un sözlerine göre de filmin çekimleri tamamlandı.

Bir Interpol ajanının, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşmesini odağına alan film hakkında konuşan Gal Gadot, pandemi döneminde çekim yapmanın zorluklarından bahsetti.

gal gadot

Gal Gadot, çekimlerin zorluklarından bahsetti

Koronavirüs yüzünden çekimlerin 2 hafta durdurulacağı düşünülmüştü ancak yaklaşık 6 aylık bir ara verildi. Çekimler tekrar başladığında ise birçok farklı protokollerle çekimleri tamamlamak zorunda kaldılar. Gal Gadot da çekimlerin farklı olmasından şu sözlerle bahsetti:

“Eve döndüğüme göre, bir süredir Red Notice’in çekimleri üzerine düşünmek için için zamanım vardı. Salgın sırasında işe geri dönebilmek için özellikle muhteşem ekibimiz çok fazla fedakarlıkta bulundu. 7 gün 24 saat ayrı tutulmamız ve sadece sete gidip gelmemiz gerekiyordu. Ekip birkaç ay boyunca ailelerinden uzak durmak zorunda kaldı ve herkesi güvende tutarken mümkün olan en iyi filmi sunabilmemiz için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.”

Aynı zamanda oyuncu, yönetmene ve rol arkadaşlarına da saygılarını sundu ve bu iş için çok heyecanlı olduğundan bahsetti.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
F1

F1 2020: Türkiye GP’ini Lewis Hamilton kazandı

Next Article
game and watch

Nintendo, Super Mario Bros. Game & Watch'ta bulunan hatayı onayladı