fortnite

Fortnite’a Venom kostümü geliyor

Fortnite, yaklaşan Marvel Knockout turnuvasının bir parçası olarak oyuna Venom kostümü ekliyor. Oyuncular, bu hafta düzenlenen Marvel Knockout yarışmasında yeterince iyi bir sıralama sahip olurlarsa kostümü kazanabilecekler. Diğer oyuncular da daha sonra bu kostümü eşya dükkanından satın alabilir.

Fortnite

Marvel Knockout turnuvası ne zaman olacak?

Bu Fortnite turnuvası, daha önce duyurulduğu gibi 18 Kasım akşamı gerçekleşecek. Oyuncuların katılmak için bir takım (ikili veya üçlü) oluşturması gerekecek. PS5 ve Xbox Series X sahiplerinin farklı bir platformda oynaması gerekebilir (geçen hafta gerçekleşen Black Widow turnuvası için bu konsollarda rekabetçi oynatma listeleri mevcut değildi).

Veri madencileri, 4. sezonun başlarında oyunda kendisine referans veren dosyalar bulduğundan beri, bir Venom kostümünün Fortnite’a geleceği söylentileri vardı. Eklenecek olan Venom kostümü, Marvel Knockout serisinin bir parçası olarak gelen dördüncü ve son Marvel kostümü. Diğer üç kostüm ise Daredevil, Ghost Rider ve yeni bir Black Widow gibi kahramanları içeriyordu.

Venom Marvel Knockout turnuvası nasıl olacak?

Venom turnuvasının resmi kuralları henüz açıklanmadı. Ancak Epic Games, etkinliği Twitter’da yayımladı. Ayrıntılarla birlikte resmi bir duyuru yakın zamanda gelecektir. Bu turnuva, Fortnite’ın normal battle royale modunda değil, Marvel temalı süper kahraman yeteneklerinden bazılarını veren ve özel bir takımlı ölüm maçı modu olan Marvel Knockout’ta gerçekleşiyor.

Fortnite oyuncuları 4. sezonun nasıl biteceğini anlamaya çalışıyor. Marvel Evreni’nden büyük bir kötü olan Galactus, haritaya gittikçe yaklaşıyor. Birkaç hafta içinde burada olacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Hbo Max

HBO Max, nihayet Amazon Fire TV cihazlarına geliyor

Next Article
walt disney

Walt Disney kimdir?