fortnite

Fortnite oyuncuları için ücretsiz Disney Plus kazanma şansı

Epic ve Disney yeniden bir araya geliyor ve bu sefer Fortnite oyuncularına, eğer Fortnite’da bir şey satın alırlarsa Disney Plus için ücretsiz abonelikler sunuyorlar.

disney plus
Çarşamba gününden itibaren, Fortnite‘da V-Bucks da dahil olmak üzere gerçek parayla bir şey satın aldığınızda, iki aylık ücretsiz Disney Plus teklifi alacaksınız. Ne yazık ki birçok insan için bu teklif yalnızca Disney yayın hizmetine yeni abone olan kişiler için geçerlidir, bu nedenle zaten abone olduysanız şansınız kalmaz.

Bu, Disney ve Epic‘in Fortnite için bir araya geldiği ilk sefer değil, özellikle de oyunun son sezonunun tamamen Marvel temalı olduğu göz önüne alındığında. Bununla birlikte, çoğu zaman bu iş birlikleri, Fortnite’ın kostüm gibi oyun içi içeriklerini veya Disney’in ücretsiz abonelikler yerine oyunda fragmanları yayınlamasını içeriyor.

Ücretsiz Disney Plus aboneliği ne zamana kadar geçerli?

Ücretsiz iki aylık Disney Plus aboneliği, 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak. Bu teklif, 31 Ocak 2021′de sona erecek bir kod biçiminde gelecek ve bu, yeni abonelere bu teklifi tam olarak ne zaman kullanmak istediklerine karar vermeleri için de zaman tanıyacak. Disney yayın hizmetinin şimdiye kadarki en büyük şovu, ikinci sezonuna yeni başlayan The Mandalorian. Eğer süper kahraman temasına sadık kalmak istiyorsanız, Wandavision bu kış piyasaya sürülecek ve bunu da ücretsiz iki aylık teklifi yıl içinde yeterince geç başlatırsanız dahil edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons çapraz platform özelliği, gelecek hafta yayında

Next Article
robot kurtlar

Japonya'daki robot kurtlar ile tanışın