Fortnite

Fortnite Galactus görünümü sızdırıldı

Bir Fortnite veri madencisi, Nexus War sezon sonu etkinliği öncesinde Galactus’un görünümünü sızdırdı. Twitter’da bir kullanıcı tarafından paylaşılan sızıntı, oyunun tarzına uyacak şekilde tasarlanmış kötü Marvel karakterine bir bakış sunuyor. Veri madencisi, dış görünümün karaktere “erken bir bakış” olduğunu ve son tasarımın farklı olabileceğini de not ediyor.

Fortnite

Fortnite’da Galactus etkinliği ne zaman başlayacak?

Görünümün yalnızca 1 Aralık Salı günü başlayacak Galactus etkinliği sırasında mı yoksa oyun içi mağazadan mı satın alınabileceği bilinmiyor. Oyuncuların gerçekten Galactus olarak oynayıp oynamayacakları veya Galactus’un etkinlik sırasında böyle görünüp görünmeyeceği de belli değil. Galactus görünümünün yaklaşık 3 yama önce oyunun dosyalarına eklendiği de belirtildi.

Galactus etkinliği, Fortnite 4. Sezon’un sonu ile aynı zamana denk gelecek ve tek seferlik canlı bir etkinlik olacak. Oyuncuların, meşhur kara delik olayına çok benzer şekilde, ek bir gösteri planlanmadan etkinliği yakalamak için saatlerini ayarlaması gerekecek.

721MB ve 500MB’ye kadar sıkıştırılmış dosyalar ve karakterin enerji ışını için kullanılan bir efektin geri dönüşü ile olayın Fortnite tarihindeki en büyük olay olabileceğini düşündüren başka sızıntılar da ortaya çıktı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, çok oyunculu moddan daha fazlası olacak

Next Article
Bungie

Bungie, üç yıldır yeni oyunlar üzerinde çalışıyor