Fortnite

Fortnite Galactus etkinliği, oyuncu rekorunu kırdı

Büyük bir sürpriz olmasa da Fortnite’ın son Marvel etkinliği, oyuncu etkinliği ve izleyici açısından büyük bir başarıydı. Oyunun geliştirici Epic Games tarafından açıklanan izleyici rakamlarına göre, yaklaşık olarak toplamda 15,3 milyon kişi aynı anda oyuna giriş yaparak dünyaları yok eden Galactus’un Fortnite’a inişini an ve an izledi.

Fortnite

Fortnite Travis Scott etkinliği kaç oyuncuya ulaşmıştı?

Epic Games, bu eşzamanlı oyuncu sayısı için yeni bir rekor kırıldığını açıkladı. Karşılaştırma yapacak olursak da Fortnite içindeki bir önceki etkinlik olan Travis Scott konseri toplamda 12,3 milyon eşzamanlı oyuncuya ulaşmıştı..

Epic Games, oyunun dışında da 3,4 milyondan fazla kişinin YouTube ve Twitch’te gerçekleşen etkinliği izlediğini de sözlerine ekledi.

Bu Marvel Galactus etkinliği, aslında Sezon 5’in ne olacağının temelini atıyor, ancak Sezon 5 bir gecede başlayana kadar oyunu daha fazla oynayamayacağınız ortaya çıktı. Bunun nedeni ise oyunun çevrimdışı olması ve onu oynanamaz hale getirmesidir. Oyunu başlatmak size yeni sezon için bir geri sayım ekranı sunuyor ve tek seçeneğiniz ise çıkmak.

Galactus etkinliği hakkında daha fazla bilgi için Fortnite Galactus içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Van Helsing

Aquaman yönetmeninden yeni Van Helsing filmi geliyor

Next Article
Travis Scott

Travis Scott'ın, Fortnite etkinliğinden 20 milyon dolar kazandığı açıklandı