Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga fragmanı yayımlandı

2004 yılında prömiyeri yapılan İtalyan çizgi dizisi Winx Club’ın, live-action dizisi olan Fate: The Winx Saga’nın çıkacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Türkçe’ye Winx Efsanesi: Kader olarak çevrilen dizinin, geçtiğimiz saatlerde Netflix tarafından ilk fragmanı yayımlandı. Daha önceden pek çok detayı belli olmayan dizinin çıkış tarihi, fragmanın yayımlanmasıyla öğrenilmiş oldu.

Adsiz tasarim 2020 12 11T122257.777

Fate: The Winx Saga konusu ve oyuncu kadrosu

Dizi, öbür Dünya’da, Alfea isimli sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş hikâyesini konu alıyor. Perilerin orada: rekabet, aşk ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlar ile başa çıkmaya çalışırken aynı zamanda güçlerini de öğrenmeleri gerekiyor.

Brian Young’un (The Wampire Diaries) yönetmen koltuğunda yer aldığı altı bölümlük dizinin oyuncu kadrosunda The Chilling Adventures of Sabrina ve The Fosters yapımlarından tanıyabileceğimiz Abigail Cowen (Bloom), Normal People’dan hatırladığımız Eliot Salt (Terra), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Elisha Applebaum (Musa), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven) ve Danny Griffin (Sky) yer alıyor.

22 Ocak 2021’de Netflix kütüphanesinde yer alacak Fate: The Winx Saga’nın fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
9vwgnh0vbzt4 background

Sony, 1.175 milyar dolarlık Crunchyroll'u satın aldığını onayladı

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 suçlar ve hedefler rehberi