Excuse Me I Love You

Excuse Me I Love You fragmanı yayımlandı

Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande, hayranlarının karşısına Excuse Me I Love You adında yeni bir proje ile çıkacak. Şarkıcı, Netflix çatısı altında bir belgesel projesi hazırladığını açıkladı. Belgesel film türündeki proje, tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir sağlık tehdidi oluşturan COVID-19 salgını esnasında evde kalmış izleyiciler için geliyor.

Excuse Me I Love You

Ariana Grande, duyuruyu ve belgeselin ilk afişini kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştığı “21 Aralık’ta dünyanın en tatlı dünya turu, kapanışından bir yıl sonra sizler için evinize geliyor.” notu ile takipçilerine duyurdu.

Excuse Me I Love You hakkında bilinenler

Excuse Me I Love You, Grande’nin 2019’da yaptığı Sweetener dünya turundan görüntüleri izleyiciye sunacak. Belgesel, Ariana Grande’nin hayatından görüntüler başta olmak üzere kamera arkasında yaşanan özel durumlar ve canlı performans görüntülerini bünyesinde barındıracak. 1 saat 37 dakika süresinde olacak olan belgesel; “Miss Americana”, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “Gaga: Five Foot Two” ve “Shawn Mendes: In Wonder” belgeselleri gibi Netflix’in arşivine ekleniyor.

Excuse Me I Love You, 21 Aralık 2021’de Netflix üzerinden yayımlanacak.

Belgesel yayımlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
BTS

BTS, "Yılın Eğlence Sektörü İnsanı" seçildi

Next Article
Nintendo Switch

Nintendo Switch satışları, geçen ay ABD'de PS5 ve Xbox'ı geçti