Euphoria

Euphoria özel bölüm fragmanı yayımlandı

Başrollerinde; Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi oyuncuların bulunduğu Euphoria, HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğine sahip. Dizinin ilk sezonu, ünlü rapçi Drake’in yapımcılığı ile 16 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmıştı.

Yaklaşık 1,5 yıl önce yayımlanan dizi, olumlu yorum aldığı kadar olumsuz yorum da almıştı. İlk sezonunun ardından 2 tane özel bölüm geleceğini de bir süre önce öğrenmiştik. Özel bölümlerden ilkinin adının “Part 1: Rue” olacağı, geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Bugün ise dizinin başrol oyuncusu Zendaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile özel bölümün fragmanının yayımlanacağını duyurdu.

Euphoria

“Euphoria” özel bölümü konusu

Asıl adı “Trouble Don’t Last Always” olacak özel bölüm, 6 Aralık 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak. İlk özel bölümde Zendaya’nın yanı sıra Ali karakterine can veren Colman Damingo da yer alacak. Özel bölüm, ilk sezonun ortalarında geçecek ve Noel sırasında Rue’nun yaşadıklarını anlatacak.

Sam Levinson tarafından yazılan ve yönetilen özel bölüm, hem HBO’da hem de HBO Max‘te yayımlanacak. Özel bölümün yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Quibi

Quibi yayın platformu artık tamamen erişilemez

Next Article
Halo Infinite

Halo Infinite geliştiricileri, battle-royale iddialarına "asılsız" dedi