emily in paris

Emily in Paris 2. sezon onayı aldı

Netflix’in yeni komedi-drama türlerindeki dizisi Emily in Paris, geçtiğimiz haftalarda izleyiciye sunulmuştu. Dizinin başrolünde Lily Collins bulunurken oyuncu kadrosunun devamında; Lucas Bravo, Camille Razat, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu, William Abadie gibi isimler bulunuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise “Sex and the City” dizisinin yaratıcısı Darren Star oturuyor.

wp7728065

Dizi yayımlandığı günden itibaren dünyanın birçok yerinde fazlasıyla ilgi gördü. Türkiye de bu ülkelerden biri oldu. Dizi, yayımlandığı günden beri Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini koruyor. Dizinin bu kadar beğenilmesinin ve ilgi görmesinin ardından 2. sezonun olması da muhtemel görünüyordu. Bu zamana kadar kesin bir açıklama bulunmazken Netflix’in resmi sosyal medya hesabı, paylaştığıı video ile dizinin 2. sezon onayı aldığını açıkladı.

Emily in Paris konusu

Dizi, beklenmedik bir iş fırsatı ile Amerika’dan Paris’e taşınan Emily adındaki bir kızı odağına alıyor. Emily, hırslı bir Amerikalı kadın olarak saygın bir Fransız şirketine Amerikan bakış açısını getirmekle görevlendiriliyor. Emily, dilini bilmediği yabancı bir şehirde yaşamanın zorlukları ile uğraşırken kariyeri, yeni arkadaşlıkları ve romantik ilişkileri ile de sorun yaşamaktadır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
robot kurtlar

Japonya'daki robot kurtlar ile tanışın

Next Article

Sony, PS5'in çeşitli eksiklerini gideriyor