Doom Eternal

Doom Eternal, Nintendo Switch’te nasıl görünecek?

Bethesda nihayet Nintendo Switch için Doom Eternal’ın çıkış tarihini açıkladı. Liman, Doom; Wolfenstein II: The New Colossus ve Wolfenstein: Youngblood’un Switch sürümlerinde de çalışan Panic Button ile birlikte geliştirildi. 8 Aralık’ta piyasaya sürülecek ve yalnızca eShop üzerinden satışa sunulacak.

Doom Etern

Doom Eternal yeni nesil versiyonu ne zaman çıkacak?

Bethesda, 8 Aralık olan çıkış tarihini yeni bir fragmanla açıkladı ve bu da oyunculara Switch konsolunda çalışan oyunun oynanış görüntülerine ilk bakışını gözlemleyebilme şansı verdi. Switch platformunda tek oyunculu ve Battlemode çok oyunculu gibi özellikler bulunacak, ancak The Ancient Gods Part One DLC’si daha sonraları, bilinmeyen bir tarihte mevcut olacak.

Doom Eternal ilk olarak 20 Mart tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve PC platformları için piyasaya sürülmüştü. Xbox Series X / S ve PlayStation 5 için oyunun yeni nesil versiyonu şu anda yapım aşamasında, ancak çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Eski Doom Eternal oyuncuları ücretsiz yükseltme alacak mı?

Oyunun yeni nesil sürümü, mevcut konsollarda oyuna sahip olan oyuncular için ücretsiz bir yükseltme alacak. Ancak, oyunun fiziksel kopyalarına mevcut nesil konsollarda sahip olan kullanıcıların, Xbox Series S ve PS5 Digital Edition gibi yalnızca dijital olan yeni nesil bir sistem satın almaları durumunda yükseltme yapamayacakları unutulmamalıdır.

Diğer Bethesda haberlerinde Microsoft, geçtiğimiz günlerde, şirketi satın alma planlarına rağmen geliştiricinin gelecekte rakip konsollarda oyun yayımlamasını durdurma niyetinde olmadığını söyledi.

Aşağıdan oyunun yeni nesil sürümünün fragmanını izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
League of Legends

League Of Legends'ın yeni şampiyonu: Rell

Next Article
PixelJunk Eden 2

PixelJunk Eden 2 çok yakında geliyor