Don't Look Up

Don’t Look Up filminin çekimleri başladı

Heyecanla beklenen Don’t Look Up filminin çekimlerine başlandı. Geçtiğimiz ay, filmin başrolleri resmi olarak açıklanmış ve oyuncu kadrosu büyük bir yankı uyandırmıştı. Normal şartlarda çekimler, 2020 yılının nisan ayında başlayacaktı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını yüzünden prodüksiyonu ertelenmek zorunda kaldı. Bugün ise filmin çekimlerine resmi olarak başlandığı duyuruldu.

Don't Look Up

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki Don’t Look Up, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini izleyiciler ile paylaşacak. İnsanları yaklaşan bu büyük yıkıma karşı uyarmak isteyen iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için dünyada bir basın turuna çıkar.

Don't Look Up

Don’t Look Up oyuncuları

Geçtiğimiz dönemde, Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett’ın başrol olduğu filmin kadrosuna katılan isimler oldukça dikkat çekmişti. Filmin oyuncu kadrosunda; Leonardo DiCaprio, Matthew Perry, Timothée Chalamet, Rob Morgan, Meryl Streep, Jonah Hill, Himesh PatelTomer Sisley, Kid Cudi ve Ariana Grande gibi önemli isimler yer alacak.

Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz bilinmiyor. Filmin 2021 yılı içerisinde Netflix’te olması bekleniyor. Ancak önümüzdeki dönemde resmi bir tarihin duyurulması bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Sonic the Hedgehog

Yeni Sonic The Hedgehog filmi ne zaman?

Next Article
Travis Scott

Travis Scott markalı bir PlayStation 5 geliyor olabilir