Disney

Disney’in yeni Raya ve Son Ejderha filmi ne zaman çıkacak?

2021’de çıkacak animasyon filmlere Disney yeni bir tane daha ekledi. Filmin ilk fragmanı 21 Ekim’de yayımlandı ve izleyenleri şimdiden meraklandırmayı başardı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir sağlık problemi oluşturan COVID-19 sebebiyle önümüzdeki aylarda çıkması beklenen Raya ve Son Ejderha filmi ertelenmişti. Peki 2021 yılının en çok beklenen filmler listesine giren Disney’in yeni animasyon filmi Raya ve Son Ejderha ne zaman çıkacak?

Disney

Filmin yapımcılığını aynı zamanda “Moana” ve “Karlar Ülkesi”nin yapımcılarından olan Osnat Shurer ve Peter Del Vecho üstleniyor. Yönetmenlerinden olan Don Hall ise daha önce “6 Süper Kahraman”ın yönetmenliğini yapmıştı. Filmin tam çıkış tarihi belli değil, elimizdeki tek kesin bilgi ise filmin mart ayında çıkacağı.

Disney’in Raya ve Son Ejderha filmi konusu

Yıllar önce, dünyanın her yerinde ejderhalar vardı, ancak şimdi sadece Sisu adında bir ejderhanın olduğu düşünülmekte. Ana karakterimiz Raya ise günümüzde yaşayan bir savaşçıdır. Raya, Ejderha Sisu’nun bulunduğu düşünülen Lumandra isimli bir yere doğru macera dolu bir yola çıkar.

Raya ve Son Ejderha filminin Türkçe dublajlı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Black Panther

Black Panther 2 çekimlerine Temmuz 2021'de başlanacak

Next Article
Sony

Sony, Game Pass aboneliği sorularına yanıt verdi