2137282 scaled

Disney Pixar’ın yeni filmi Soul’un çıkış tarihi açıklandı

Hepimizin hayalleri var değil mi? Peki bunları gerçekleştirmek için ne kadar çabalıyoruz? Çoğumuz istediği hayatı yaşamıyor, bunun için de her fırsatta hayallerimiz için çabalamalıyız. Kim bilir, belki de açık bir rögar kapağı bile seni sen yapan şeyi bulmana yardımcı olabilir.

Soul

Filmin yapımcıları aynı zamanda “Ters Yüz”, “Yukarı Bak” ve “Coco”nun filmlerinin de yapımcılığını üstlenmiş. Film normalde 19 Haziran 2020’de vizyona girecekti ama tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan COVID-19 sebebiyle ertelenmişti. Geçtiğimiz ay Disney, filmin yeni vizyon tarihini belirledi. Film, 29 Ocak 2021’de sinemalarda olacak.

Soul filminin konusu

Ana karakterimiz Joe Gardner, ortaokulda bir orkestra öğretmeni. Ancak hayali bir caz grubunda piyanist olmaktır. Bir gün hayatının şansını yakalar ve şehrin en iyi caz grubunda çalma hakkına sahip olur. Eve dönerken attığı yanlış adım sonucunda kendini başka bir dünyada bulur. Burası ruhların kişiliklerini, kendine özgü huylarını ve ilgi alanlarını, dünyaya gelmeden önce edindikleri yerdir. Joe, hayatına geri dönmenin yollarını ararken bazı sorularının da cevabını bulacaktır.

Soul filminin Türkçe dublajlı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Keanu Reeves

Keanu Reeves, Cyberpunk 77'de Canon'u da canlandıracak

Next Article
Hbo Max

HBO Max, nihayet Amazon Fire TV cihazlarına geliyor