Death to 2020

Death To 2020 fragmanı yayımlandı

Netflix’in en sevilen yapımlarından biri olan Black Mirror’ın yaratıcısı Charlie Booker ve ekibinin hazırlamış olduğu Mockumentry (sahte belgesel) türündeki yeni yapımdan ilk resmi fragman yayımlandı. Death To 2020 isimli bu belgesel, çoğu kişi tarafından dünya tarihinin en kötü yıllarından biri olarak tanımlanan 2020 yılında yaşanmış olan bütün felaketleri komedi ile harmanlayarak seyirciler ile buluşturacak.

Death to 2020
Death To 2020 fragmanı yayımlandı 7

Death To 2020 konusu

Netflix, belgeseli şu şekilde tanımlıyor: “2020, Black Mirror yaratıcılarının bile aklına gelmeyen felaketlerle dolu bir yıl oldu. Fakat bu durum, sihirli bir değnek gibi küçük dokunuşları olmadığı anlamına asla gelmiyor. Death to 2020 belgeseli, iyisi veya kötüsüyle geride bıraktığımız ve belki de bu ürkütücü yılın hâlâ devam eden felaketlerini anlatıyor. Belgesel tadında olacak bu komedi, geçtiğimiz 12 ayda yaşanan talihsiz olayları ve gerçek hayattan görüntüleri dünyanın ünlü isimleri ile birlikte bir araya getiriyor.”

Belgeselin oyuncu kadrosunda; Lisa Kudrow, Joe Keery, Samuel L. Jackson, Cristin Milioti, Hugh Grant, Samson Kayo, Leslie Jones ve Kumail Nanjiani gibi önemli isimler yer alıyor.

27 Aralık’ta çıkacak filmden yayımlanmış olan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
wp2073831

Epic Games Store'da Alien: Isolation şimdi ücretsiz

Next Article
The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back'den ilk fragman yayımlandı