Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’nin ülkelere göre çıkış tarihleri neler?

CD Projekt RED, merakla beklenen Cyberpunk 2077 için bu hafta sonlarında resmi lansman zamanlarını açıkladı. Polonyalı geliştirici, 9 ve 10 Aralık’tan itibaren PC ve Google Stadia’daki belirli bölgelere göre oyunun yayımlanma sürelerinin grafiğini gösterebilmek için 4 Aralık Cuma günü Twitter’da bir paylaşım yaptı.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 çıkış tarihleri

  • Londra: 12AM GMT, 10 Aralık
  • Los Angeles: 16:00 EST, 9 Aralık
  • Sidney: 11.00 AEDT, 10 Aralık
  • Singapur: 08:00 SGT, 10 Aralık

Ayrıca liste; Dubai, Paris, Varşova, Brezilya, Çin, Japonya ve Johannesburg gibi ülkeler ve şehirler için belirli çıkış zamanlarına da sahip.

 

Cyberpunk 2077 ön indirmelere açık mı?

Konsol oyuncuları ise kendi bölgelerinde yerel saatle gece yarısında oyuna erişebilecekler. Cyberpunk 2077‘nin ön indirmeleri şu anda Xbox One, Xbox Series X ve Series S’de mevcuttur. PS4 ve PS5 oyuncuları, oyunu çıkış tarihinden 2 gün önce önceden indirebilecekler.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 soru-cevap etkinliği olacak mı?

Onaylanan çıkma tarihleri, geliştiricinin oyunun yıl boyunca birden fazla gecikmeden sonra nihayet bu hafta piyasaya çıkacağına dair güvencesini yineliyor. CD Project Red, amacını daha da ileriye taşımak için 10 Aralık’ta Twitter’da soru-cevap yapacağını ve çok sayıda sürpriz içeren bir partiye de ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Ayrıca oyunculara, fotoğraf modundayken pozları değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere, fotoğraflarını istedikleri şekilde özelleştirme olanağı veren filtre seçeneklerinin ötesine geçen güzel ve kapsamlı fotoğraf moduna ilk bakış içeren bir video da yayımlandı.

Geçen haftanın sonlarında, oyunun resmi strateji kılavuzunun -oyunun yanında yayımlanacak- 464 sayfaya yayılacağı açıklandı. Kılavuz, açıklamalı haritalar ve alternatif hikâye yollarının yanı sıra oyunun çeşitli görevlerini adım adım anlatan bölümler ve karakter oluşturma ile ilgili, nitelik ve avantaj noktalarının nasıl atanacağını ve daha fazlasını gösteren bölümleri içerecektir.

Cyberpunk 2077 Multiplayer içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 filminden yeni fragman yayımlandı

Next Article
GTA 5

GTA 5'e yeni Cayo Perico Heist güncellemesi geliyor