Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, çok oyunculu moddan daha fazlası olacak

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 evrenine gelecek olan çok oyunculu oyunla ilgili bazı karışıklıkları ortadan kaldırdı. Yönetici Adam Kicinski, şirketin son kazanç açıklamasında, Cyberpunk 2077 için sadece bir “mod” olarak adlandırmanın doğru olmadığını söyledi.

Bunun yerine bağımsız bir ürün olarak düşünülmelidir. “Öyleyse önce biz ona mod demiyoruz.” dedi ve devam etti: “Bu, ayrı bir adanmış üretim ve büyük bir prodüksiyon. Onu bağımsız bir ürün olarak düşünüyoruz.”

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 çok oyunculu oyun modu nasıl olacak?

Cyberpunk 2077’ye gelecek çok oyunculu oyun modu, tek oyunculu oyuna bağlı. Ancak CD Projekt Red, tek oyunculu oyunu geliştiren ekipten ayrı bir ekip çalışmasıyla bunu “bağımsız bir yapım” olarak görüyor.

Kicinski, CD Projekt Red’in şu anda çok oyunculu oyunda kasıtlı olarak sessiz kaldığını ve bunun oyunun tek oyunculu modu için yutturmaca oluşturmaya odaklanmaya devam edeceğini söyledi. Kicinski, insanların Cyberpunk 2077’nin çok oyunculu oyunuyla ilgili haberleri 2021’in 1. çeyreğinde bekleyebileceklerini söyledi.

Mikro işlem sistemi nedir?

Oyunun çok oyunculu oyun modu hakkında bildiğimiz şey, bir çeşit mikro işlem sistemine sahip olacağıdır. Ancak bu aşamada hangi iş modelini kullanacağı bilinmemektedir. Mikro işlemlerle ilgili olarak CD Projekt Red, amacın kullanıcılara para için adil bir işlem gibi hissettiren satın alma içeriği sağlamak olduğunu söyledi.

Oyunun çok oyunculu spin-off’u yakın zamanda çıkmayacak. En son duyduğumuz habere göre CD Projekt Red, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada 2022’de piyasaya sürülmesini beklenilmesi gerektiğini söyledi.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
chadwick boseman denince 1

Marvel, Chadwick Boseman anısına bir video paylaştı

Next Article
Fortnite

Fortnite Galactus görünümü sızdırıldı