Cyberpunk 77

Cyberpunk 2077’nin bir sonraki canlı yayını, Keanu Reeves hakkında olacak

19 Kasım, CD Projekt Red firması tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunu için büyük bir gün olmalıydı. Ancak bir son dakika ertelemesinden sonra, açık dünya rol yapma oyununu elinize alabilmek için birkaç hafta daha beklemek zorunda kalacaksınız. Bunun yerine, raflarda satışa sunulmadan önce oyunun son bir görüntüsünü almayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

cyberpunk 2077

Night City Wire yayın serisindeki beşinci seferinde CD Projekt Red, Keanu Reeves’in nefes kesici bir şekilde oynadığı Johnny Silverhand karakterine odaklanacak. Silverhand’ın cyberpunk rock’taki kökenleri göz önüne alındığında canlı yayın, oyunun soundtrack’lerinden bazılarına ve daha fazlasına da değinecek.

Cyberpunk 2077’nin çıkışı neden gecikti?

Cyberpunk 2077’nin, eylül ayından önceki kasım tarihine kadar olan orijinal gecikmesinin bildirilen nedenlerinden biri, desteklediği eski konsollardaki performanstı ve Xbox One ile PS4 sürümlerinin sözde daha fazla çalışmaya ihtiyaç duymasıydı. CD Projekt Red, bu rapora doğrudan yanıt vermedi ve konsollarda çalışan oyunun görüntülerini açıkça göstermedi.

Cyberpunk 2077; çeşitli bölgeleri, üçlü karakter prologları ve farklı oyun tarzları ve bunun gibi birçok şey içeriyor. Oyun; 10 Aralık’ta Xbox One, PS4, PC ve Google Stadia platformları için piyasaya sürülecek. Geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde oyun, Xbox Series X /  Series S ve PS5’te oynanabilecek, yeni nesil özel yamalar da daha sonra 2021’de gelecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
12 Kasım Oyun Denince Bugün

Oyun denince bugün - 12 Kasım 2020

Next Article
13 Kasım 2020 oyun denince

Oyun denince bugün - 13 Kasım 2020