Cyberpunk 2077

CD Projekt RED, 10 Aralık’taki Cyberpunk 2077 çıkışını yeniden onayladı

CD Projekt RED, yatırımcılarına Cyberpunk 2077’nin bir dizi gecikmeden sonra 10 Aralık‘ta yani yaklaşık olarak iki hafta içinde piyasaya çıkacağını teyit etti.

Yakın zamanda yapılan bir yatırımcı çağrısı ve sunumu sırasında, stüdyo oyunda herhangi bir ek gecikme olmayacağını söyledi ve 55 ülkedeki reklamlarla kasım sonu ve aralık aylarında daha ağır küresel pazarlama kampanyaları planladığını duyurdu.

Cyberpunk 2077

Seeking Alpha tarafından yazılan görüşme sırasında stüdyo, oyunun çıkışı sonrası içeriğine de daha fazla ışık tuttu. CD Projekt RED Başkanı ve CEO’su Adam Kiciński, oyunun sezon geçişi duyurusuyla ilgili olarak şunları söyledi: “İlk plan bunu yayınlanmadan önce yapmaktı, ancak son gecikmeden sonra, oyunculara oyunu ve sonraki gelecekteki projeler hakkında konuşmaya başlayın. Yani, yayımlandıktan sonra.”

Cyberpunk 2077 kaç adet eklenti ve DLC içerecek?

Stüdyo daha önce oyunun 16 ücretsiz eklenti ve iki tam teşekküllü satın alınabilir DLC içeren The Witcher 3‘ün sahip olduğu DLC’den daha azını almayacağını duyurmuştu. Stüdyonun, oyunun çıkışı için halâ aynı zaman dilimini bekleyip beklemediği sorulduğunda ise Kiciński: “Çok oyunculu konusunda şimdiye kadar herhangi bir tarih duyurmadık.” dedi.

Bununla birlikte, ekip içindeki çok oyunculu tartışmalarının “önümüzdeki yılın 1. çeyreğinde başlayacağını ve bunun Cyberpunk yayımlandıktan sonra olacağını ayrıca bunun gelecekteki sürümlerle ilgili daha derin veya tüm önemli yönleri tartışmak için doğru zaman olacağını” da ekledi .

Cyberpunk 2077

Daha sonra görüşmede Kiciński, Cyberpunk çok oyunculu modun bir Cyberpunk 2077 eklentisi değil, kendi “üçlü A” sürümü olacağını yineledi. Kiciński: “Bu ayrı bir özel yapım ve büyük bir prodüksiyon.” dedi ve şöyle devam etti: “Ve planlıyoruz, bunu bağımsız bir ürün olarak düşünüyoruz. Açıkçası, Cyberpunk evreninden geldiği için tamamen bağımsız değil ve tek oyunculu Cyberpunk konseptiyle çok ilgili.”

Diğer Cyberpunk 2077 haberlerinde QA Lideri Łukasz Babiel, şu anki oyunda 175 saat roket attığını ve oyunu henüz tamamlamadığını paylaştı. Ancak, Babiel’in her şeyi keşfetmek için zaman ayırmasının hiçbir değeri yok.

Ayrıca Cyberpunk 2077 yayıncı modu içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11'de gizli bir sır keşfedildi

Next Article
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yeni nesil yaması gelecek hafta geliyor