Black Ops Cold War

Black Ops Cold War sinematiği yayımlandı

Rebirth Island, Call Of Duty: Black Ops Cold War’un birinci sezonu için yeni bir sinematik fragman ile resmen açıklandı. Alan, Call Of Duty: Black Ops 4’ün Blackout modundan Alcatraz haritasının yeniden işlenmiş hali gibi görünüyor. Fragman, Rebirth Adası’nın oynanış görüntülerini içermiyor.

Adsiz tasarim 72

Black Ops Cold War sinematiği neler içeriyor?

Fragman ayrıca Rebirth Adası’ndaki deneysel bir kimyasal silah üretim tesisi olan Nova 6 programının eski bir KGB lideri olan yeni tek gözlü operatör Vikhor “Stitch” Kuzmin‘i tanıtıyor.

Kuzmin, hikâyesini videoda paylaşarak oyunculara geçmişte Rebirth Adası’nda meydana gelen olaylar hakkında bilgi veriyor. Kuzmin, 1960’larda Russel Adler tarafından durdurulup işkence gördüğünde bir tür zehirli gaz olan Nova 6’yı üretmek için çalışıyordu. Adler‘den intikamını almak için 80’lerde geri döner ve Nova 6’da çalışmalara başlar. Klip ayrıca, Adler ve ekibinin, Mall At The Pines adlı yeni bir yerde çevrelenmiş bir sahnesini de içeriyor.

Adsiz tasarim 71

Rebirth Island oyuna ne zaman ekleniyor ?

Rebirth Island’ın; Kuzmin ve Mall At The Pines‘in tanıtımının piyasaya sürülmesinden bir hafta sonra, Black Ops Cold War’un birinci sezonunun başladığı 16 Aralık‘ta gelmesi planlanıyor.

Call Of Duty: Black Ops Cold War’un birinci sezon sinematik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
The Wolf Among Us

The Wolf Among Us 2 fragmanı ne zaman?

Next Article
Bullet Train

Bullet Train filminin oyuncu kadrosu belli oldu