chaos walking denince

Chaos Walking filminin ilk fragmanı yayımlandı

Patrick Ness’in “The Knife of Never Letting Go” adlı romanından uyarlanan “Chaos Walking” filminden ilk fragman, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Prodüksiyon çalışmalarına 2017 yılında başlanan film, nihayet sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazır gibi görünüyor.

Chaos Walking

Chaos Walking konusu ve oyuncu kadrosu

Oyuncu kadrosunda; Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man’i olarak adını geniş kitlelere duyuran Tom Holland, yeni Star Wars üçlemesinden tanıyabileceğimiz Daisy Ridley ve Hannibal dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip Mads Mikkelsen yer alıyor. Türkçeye ”Umut Bıçağı” ismi ile çevrilen bilim kurgu romanından uyarlanan filminin yönetmen koltuğunda Mr. & Mrs. Smith, The Bourne Identity, Edge of Tomorrow, Jumper gibi filmlerden tanıyabileceğimiz Doug Liman yer alıyor.

chaos walking deninceee

Todd Hewit, insanlığın yeni umudu olan ”Yeni Dünya”da yaşamaktadır. Ancak ”Yeni Dünya”, ”Noise” adı verilen bir virüs yüzünden cehenneme döner. İnsanların birbirlerinin düşüncelerini parçalar halinde duyabilmesini sağlayan bu virüs, insanların çoğunu deliliğe sürükler. Ancak bir gün Todd, yaptığı önemli bir keşif sırasında Viola isimli genç bir kız ile tanışır. Bu dünyadaki bir felaket ile tüm kadınların yok olduğu öğretilerek büyütülen Todd, Viola ile karşılaşınca sadece gördüğü ilk kadın olmasının dışında, yanında virüsün etkisiz kılan tek insanla da tanışmış oluyor.

22 Ocak 2021’de vizyona girmesi planlanan filmin, yayımlanan fragmanda belli bir tarih belirtilmeyip ”yakında” yazılması filmin ileri bir tarihe erteleneceğini düşündürüyor. Filmin yayımlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
9 kere leyla denince

9 Kere Leyla fragmanı yayımlandı

Next Article
wonder woman 1984 denince 1 scaled

Wonder Woman 1984 ne zaman çıkacak?