chadwick boseman denince

Chadwick Boseman, Kara Panter 2’de olmayacak

Marvel Studios’un Genel Müdür Yardımcısı Victoria Alonso; Chadwick Boseman’ı Kara Panter 2 için dijital olarak yeniden oluşturma planlarının olmadığını söylüyor. Ağustos ayındaki trajik ölümünden önce Kara Panter olarak rol alan Boseman, 2016’dan beri gizlice kolon kanseriyle savaşıyordu. Ünlü aktör, bu zorlu hastalığına rağmen Kara Panter’in de dahil olduğu yedi farklı filmde rol almıştı.

kara panter

Boseman’ın; Kevin Feige, Michael B. Jordan, Letitia Wright ve Ryan Coogler gibi Marvel iş arkadaşları o zamandan beri sosyal medya üzerinden Boseman için övgü dolu paylaşımlar yayımladılar. Bu paylaşımlar, Boseman’ın başardığı işler için şok, keder ve minnettarlığı ifade ediyordu. Bazı filmseverler için bir dönüm noktası olarak görülen Kara Panter, yine aynı filmseverlerin düşüncelerine göre Boseman’ın, Wakanda Kralı olarak onurlu bir performansı olmasaydı bu kadar başarılı olamazdı yönündeydi.

Kara Panter 2 ne zaman çıkacak?

Geçen yıl stüdyo, Black Panther’in yazarı ve yönetmeni  olan Coogler’ın, 6 Mayıs 2022’de Black Panther 2’nin de başına geçeceğini duyurdu. Bu çıkış tarihi, Disney’in programında şu an için filmin verilen tarihte çıkacağı yönünde fakat projeye dahil olanlar şu anda bunu Boseman olmadan yapmayı düşünmek bile istemiyorlar.

Marvel Studios’un Genel Müdür Yardımcısı Victoria Alonso. Boseman’ın ölümüyle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Hayır, yalnızca bir Chadwick var ve o da artık bizimle birlikte değil. Kralımız maalesef gerçek hayatta öldü, kurguda değil ve tarihe nasıl döndüğümüzü ayrıca onu onurlandırmak için ne yaptığımızı görmek için biraz zaman ayırıyoruz. Başımıza gelenlerin bu bölümü çok beklenmedik, çok acı verici ve çok korkunç gerçekten.”
944415
Yapımın Mart 2021′de başlaması planlanıyordu ancak stüdyo, serinin geleceğine karar verdikten sonra büyük olasılıkla Black Panther 2’nin programını değiştirecek. Bununla birlikte Marvel, Kara Panter 2’nin konusunda, Shuri gibi diğer karakterler tarafından ele alındığı çizgi romanları takip edebilir.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
alex landi

Alex Landi, Walker dizisinin kadrosuna katıldı

Next Article
netflix

Netflix'in yeni Assassin's Creed filmi geliyor