Call of Duty

Call Of Duty: Black Ops Cold War’da, Nuketown ’84 easter egg’i nasıl açılır?

Bir Call Of Duty: Black Ops Cold War oyuncusu, bu hafta yayımlanması planlanan Nuketown ’84 easter egg’ini ilginç bir şekilde keşfetti.

Call Of Duty

24 Kasım Salı günü gelmesi planlanan haritayı bir aksaklık sonucu deneyip, videosunu çekip sosyal medya platformu Twitter’da paylaşan kullanıcının tweet’ine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/TheGhostOfMW2/status/1329952693599821824?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1329952693599821824%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fnuketown-84-easter-egg-call-of-duty-black-ops-cold-war-2822756

Nuketown ’84 easter egg’ini piyasaya sürülmeden önce etkinleştirmek için, oyuncuların özel bir oyunda haritanın etrafındaki tüm mankenlerin kafalarını vurması gerekecek. Oyuncular bu işlemleri yerine getirdikleri zaman, oyuna 80’ler temalı bir dijital filtre ekleyecek, bir elektronik müzik türü olan synthwave çalacak ve mor bir gökyüzü olacak.

Nuketown ’84 easter egg’inin yayımlanan videoları o zamandan beri Activision tarafından YouTube’dan kaldırıldı ve geliştirici, geliş tarihi yaklaşan harita için resmi bir fragman yayımladı.

Nuketown’un dönüşü – buna retro bir dönüş dense de – bu ayın başlarında Activision, Black Ops Cold War’un piyasaya sürülmesinin sonrası içeriğinin yol haritasını paylaşmasıyla duyurulmuştu .

Call Of Duty: Black Ops Cold War’un birinci sezonu ne zaman?

24 Kasım’da Nuketown ’84’ün tanıtımının yanı sıra, Call Of Duty Black Ops Cold War’un birinci sezonu, 10 Aralık‘ta resmi olarak başlayacak. Ayrıntıları henüz tam olarak açıklanmamış olsa da hazırlanan bu yol haritası; daha fazla çok oyunculu harita ve modu, 2’ye 2 silahlı çatışmaların geri dönüşünü, yeni silahları, daha fazla zombi modu, sınıflandırılmış bir Warzone deneyimi ve çok daha fazlasını içeriyor.

Call Of Duty

Call Of Duty: Black Ops Cold War şu anda PC, mevcut konsollar ve yeni nesil konsollarda mevcut. Özel bir Zombies Onslaught modu, Kasım 2021’e kadar PS4 ve PS5 oyuncuları için kullanıma sunulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Minecraft

Minecraft moderatörleri, topluluk kurallarını çiğneyenleri yasaklayabilir

Next Article
The World Ends With You

NEO: The World Ends With You oyunu duyuruldu