Bungie

Bungie, üç yıldır yeni oyunlar üzerinde çalışıyor

Bungie CEO’su Pete Parsons, Bungie’nin son üç yılı birkaç yeni oyun üzerinde çalışarak geçirdiğini açıkladı. 27 Kasım Cuma günü Metro ile yaptığı röportajda stüdyo başkanı, Bungie’nin 2019’da Activision’dan yüksek profilli bir şekilde ayrılması, Destiny 2’nin geleceği ve yeni keşfedilen “yaratıcı bağımsızlığı” ile gelecek diğer oyunlar hakkında konuştu.

Bungie
Parsons: “Yapma amacı taşıdığımız şey, zaten şu anda yaptığımız şeydir.” dedi ve devam etti: “Bizim de asıl yapmayı hedeflediğimiz, keşfetmeye başlamaktır. Yalnızca Destiny evreninin sınırlarının farklı düzeylerde olduğu yerde değil, aynı zamanda yeni başlıklar da getirmek istiyoruz, bir Bungie oyunu. ”

Bungie bu oyunları geliştirmeye ne zaman başladı?

Parsons daha sonra stüdyonun potansiyel yeni oyunların başlangıcı üzerinde çalışmaya yaklaşık üç yıl önce başladığını; CCO Jonny Ebbert, eski Halo Proje Lideri Jason Jones ve Özel Projeler Direktörü Zach Russell ile birlikte yürüttüklerini belirtti. CEO başlangıçta bu inkübasyonlardan fazla bir şey gelmeyeceğini düşünmemiş, ekibinin oldukça yüksek bir başarısızlık oranı beklediğini söylese de birçoğu gerçekten şaşırtıcı oldu.

Ayrıca, devam eden salgına rağmen Bungie‘nin yeni geliştiricileri “yapacaklarını düşündüklerinden daha hızlı” yapabildiklerine de dikkat çekti. “Şu anda bu platformda çalışan herkesin neredeyse dörtte biri stüdyoya hiç ayak basmadı. Bu durum, beni kırıyor fakat ekibin yapabildikleri işin aynı zamanda bir kanıtı niteliğinde. ”dedi.

Ancak Parsons, yaklaşmakta olan bu projelerden herhangi birinin ne olacağına sıkı sıkıya bağlı kaldı ve sadece şunları söyledi: “Keşke daha fazlasını söyleyebilseydim ama çok heyecanlanacağınızı düşünüyorum.”

Destiny 2 yeni nesil sürümü ne zaman çıkacak?

Şirket, bu ayın başlarında Destiny 2 için Beyond Light DLC’sini yayımladı. Büyük güncelleme; yeni alanlar, oyun modları, teçhizatlar, görevler ve daha fazlasını ekledi.

Bungie
Ayrıca geliştirici, Destiny 2’nin yeni nesil sürümünü aralık ayı başlarında yayımlayacak. Oyun zaten Xbox Series X’te oynanabilirken Series S ve PS5 konsollarında, 4K çözünürlük ve 60 FPS gibi özellikler yalnızca 8 Aralık’ta kullanıma sunulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fortnite

Fortnite Galactus görünümü sızdırıldı

Next Article
Valorant

Valorant ajanı Killjoy, bir oyun hatası nedeniyle devre dışı bırakıldı