Boruto

Boruto’nun yeni bölümünden 2 görsel paylaşıldı

27 Aralık 2020’de 180. bölümü ile ekranlarda olan Boruto: Naruto Next Generations animesinin resmi hesabından, 2021’nin ilk bölümü ile ilgili iki yeni görsel paylaşıldı.

Animenin 240 bin takipçili resmi hesabından yeni yıl tebrik mesajı ile birlikte, serinin 181. bölümü ile ilgili de iki adet yeni görsel paylaşıldı. İşte, animenin resmi hesabından atılan tweet:

Atılan “2020 yılında bizi desteklediğiniz için teşekkürler!” tweeti ile, anime serisinin 2021 serüveni ile ilgili büyük bir heyecan duyduğu belirtilmiş ve 2021 senesinde izleyenleri oldukça heyecanlı günler beklediği söylenmiş.

Bu pazar Boruto’nun yeni bölümü gelecek mi?

Boruto: Naruto Next Generation animesinin bir sonraki bölümü, yani 181. bölümü, 10 Ocak 2021’de yayımlanacak. Yani, bu pazar günü animenin yeni bir bölümü yayımlanmayacak. Yeni yıl ile ekranlara bir haftalığına ara veren animenin resmi Twitter hesabından paylaşılan resimleri ister yukarıdaki tweetten, isterseniz de hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Anime Denince Instagram hesabımız artık aktif! 1 Ocak 2021 itibariyle güncel anime haberleri, rehberleri, incelemeleri ve çok daha fazla anime içeriğini Anime Denince (@animedenince) Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz!

chrome Z1DXj9w6UC min
Boruto'nun yeni bölümünden 2 görsel paylaşıldı 9

Yukarıdaki Instagram postuna tıklayarak, Anime Denince Instagram sayfamıza göz atabilirsiniz. En güncel anime içeriklerinden haberdar olmak için de @animedenince Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Microsoft

Microsoft, hackerların bazı kaynak kodlarını görebildiğini söylüyor

Next Article

Oyun denince bugün - 1 Ocak 2021