Black Panther

Black Panther 2 çekimlerine Temmuz 2021’de başlanacak

The Hollywood Reporter ile iletişime geçen kaynaklara göre Black Panther 2’nin, aktör Chadwick Boseman‘ın trajik ve beklenmedik ölümünden dolayı geçici olarak kenara kaldırılmasından sonra Temmuz 2021‘de Atlanta’da çekimlere başlayacağı bildirildi. Filmin çekimlerinin, gecikmelerden önce mart ayında başlaması planlanmıştı.

Black Panther

Yeni yapım tarihine ek olarak, Narcos: Mexico’dan tanıdığımız yıldız oyuncu Tenoch Huerta‘nın filme kimliği belirsiz bir düşman olarak katılacağı söyleniyor. Letitia Wright, Winston Duke, Lupita Nyong’o ve Angela Bassett de dahil olmak üzere ilk Black Panther’den oyuncularla birlikte rol alacak.

Ayrıca THR’nin kaynakları, Wright’ın karakterinin yani T’Challa’nın küçük kız kardeşi Shuri’nin, yaklaşan filmde çok daha büyük bir rol alabileceğini açıkladı. Bu durum, Shuri’nin çizgi romanlardaki yörüngesi ile tutarlı olacaktır. Bu arada Shuri, birkaç kez kardeşinin yerine Kara Panter görevini devralmıştır.

Black Panther 2’de Chadwick Boseman yeniden oluşturulacak mı?

T’Challa’nın rolünün yeniden biçimlendirilmesi konusunda söylenebilecek herhangi bir güncelleme yok. Ancak Marvel Studios Yönetici Yapımcısı Victoria Alonso, Chadwick Boseman’ın bir VFX sürümünü dijital olarak yeniden oluşturma veya filmde kullanmak için başka bir şekilde üretme planlarının olmadığını zaten doğruladı. Alonso: “Sadece bir Chadwick var ve artık aramızda değil.” dedi.

Black Panther

2020 yılı, Marvel Studios prodüksiyonları için tam bir durağın habercisi ve 2009’dan bu yana film yayımlamadığı ilk yılı temsil ederken 2021 yılı ise çok yoğun bir yıl olacak gibi görünüyor. Çok ertelenen Disney+ MCU TV şovlarından ilki WandaVision, 15 Ocak’ta platforma çıkacak. Black Widow ise tam bir yıl geri çekildikten sonra 7 Mayıs’ta sinemalarda olacak.

Black Panther 2’nin 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Sony

Sony, Rick ve Morty'nin yer aldığı PS5 reklamını yayımladı

Next Article
Disney

Disney'in yeni Raya ve Son Ejderha filmi ne zaman çıkacak?