Orlog

Assassin’s Creed Valhalla’nın zar oyunu Orlog’un fiziksel sürümü geliyor

10 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülen ve oyuncular tarafından oldukça sevilen  Assassin’s Creed Valhalla, birçok oyuncunun şaşkına döndüğü bir evren içi zar oyununa sahip. O kadar büyük ilgi topladı ki, bu zar oyununun fiziksel bir versiyonunu yapma planları dahi mevcut. Dicebreaker, bir zar oyunu olan Orlog’un 2021 yılında gerçek bir fiziksel sürüme kavuşacağını öğrendi.

Orlog

Orlog nedir?

Valhalla’da oyuncular, haritada Orlog rakipleriyle kıyasıya mücadele edebilir. Assasin’s Creed Valhalla’nın Orlog oyunu, oyuncuların toplamda altı zar attığı ve ardından hangisinin yeniden atılacağını seçtiği, savaşın gidişatını değiştirip oyunu kazanabilmek için için belirli zar yüzlerinden “Tanrı’nın iyilikleri”ni toplamaya çalıştığı bir zar oyunudur.

Oyunun geliştiricisi Ubisoft, Orlog’u fiziksel bir sürüme dönüştürme planları hakkında Dicebreaker ile daha fazla ayrıntı paylaşmazken site, PureArts’ın oyunun fiziksel versiyonu üzerinde çalıştığını bildiriyor. Şirket, daha önce de Ubisoft ile çalışmıştı ve çok sayıda Assassin’s Creed koleksiyonunu üretmişti.

Dicebreaker, Orlog’un aslında daha çok deste kurucu tarzı bir oyun olduğunu, ancak Valhalla’nın gelişim süreci boyunca bunun oldukça değiştiğini ortaya koyuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
WandaVision

WandaVision dizisi, kamerayla konuşan karakterleri de içerecek

Next Article
Google Stadia

Google Stadia, 400'den fazla oyun içerecek