Van Helsing

Aquaman yönetmeninden yeni Van Helsing filmi geliyor

Aquaman yönetmeninden yeni bir Van Helsing filmi geliyor. 2017’deki Dark Universe fiyaskosunun ardından, bu yılki The Invisible Man’in başarısı, Universal’ın film canavarları kataloğunun hala gişe rekorları kırabileceğini gösterdi. Stüdyonun yapım aşamasında olan birkaç klasik canavar filmi daha var. Conjuring ile Aquaman’in yönetmeni James Wan’ın Van Helsing hakkında yeni bir film üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Van Helsing
Deadline tarafından bildirildiği üzere Wan, yazar Bram Stoker tarafından yaratılan ve ilk kez klasik romanı Dracula’da yer alan ikonik vampir avcısını içeren “orijinal bir korku / gerilim” olarak tanımlanan filmi yapacaktır. Film, daha önce JJ Abrams yapımı II. Dünya Savaşı korku filmi Overlord’un yönetmenliğini yapan Julius Avery tarafından yönetilecek. Filmin henüz bir çıkış tarihi yok.

Bu, Universal’ın ilk Van Helsing filmi mi olacak?

Bu, Universal‘ın son birkaç on yılda bir Van Helsing filmi yaptığı ilk kez değil. 2004’te Hugh Jackman, eleştirmenlerin gözü önünde Van Helsing’de rol aldı ve karakterle ilgili “günümüz” filmi 2016’da geliştirme aşamasındaydı.

Van Helsing
Görünmez Adam şubat ayında piyasaya sürüldü ve küresel çapta etkili olan ve büyük bir sağlık problemi oluşturan COVID-19 sebebiyle sinemalar kapatılmadan önce yalnızca birkaç hafta gösterilmesine rağmen, 7 milyon dolarlık üretim bütçesinden dünya çapında gişede 130 milyon dolar kazandı. Şu anda geliştirilmekte olan diğer Universal filmleri arasında Elizabeth Banks tarafından yönetilecek The Invisible Woman ve Bridesmaids yönetmeni Paul Feig’in eklendiği Dark Army yer alıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Martha is Dead

Martha Is Dead, PC ve Xbox sürümlerinin yanında PS5'e geliyor

Next Article
Fortnite

Fortnite Galactus etkinliği, oyuncu rekorunu kırdı