Apple

Apple, TV Plus denemelerini temmuz ayına kadar uzatıyor

Apple, TV+’ın ücretsiz deneme süresini Temmuz 2021’e kadar uzatıyor. Denemeler başlangıçta herhangi bir Apple cihazının (ör. İPhone, iPad, Mac,) satın alınmasına dahil edildi ve başlangıçta 1 Kasım 2020’ye kadar sürecek bir şekilde ayarlandı. Bu ise ikinci bir uzatma ve Kasım 2020’den Şubat 2021’e kadar uzatıldı.

Apple TV+

Apple TV+’da ücretsiz abonelikleri mevcut olan kullanıcılar da uzatma alacak mı?

Şubat 2021 ila Haziran 2021 tarihleri arasında bitecek ücretsiz aboneliklere sahip olanlar kullanıcılar da temmuz ayına kadar bu denemenin keyfini çıkarabilecekler. Uzatma, üretim gecikmelerinin ardından geliyor. Hizmetin Dickinson ile başlattığı programlardan yalnızca biri ikinci sezon prömiyerini gerçekleştirirken, diğerleri -For All Mankind , The Morning Show ve See gibi- hâlâ ikinci sezonlarının çıkmasını bekliyor.

Pandemi nedeniyle ertelenen programların gösterilmesi ise bir sürpriz değil ve deneme sürelerini uzatmak da iyi bir karar. İzleyiciler muhtemelen hizmetin ayda 4,99 dolar değerinde olup olmadığına karar vermeden önce en sevdikleri şovların ikinci sezonlarını izlemeye başlamak istiyorlar ve bu uzatma da onlara bunu yapma olanağı veriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 16T194836.497 min

Cyberpunk 2077 geliştiricileri, oyun hakkındaki sorunları daha önceden biliyor muydu?

Next Article
Apple

Apple'ın, katlanabilir iPhone ekranlarının üzerinde çalıştığı bildirildi