Apple

Apple, İngiltere’deki tüm Apple Store’ları geçici olarak kapatıyor

Apple, COVID-19 salgını zirveye çıkmaya devam ederken birçok perakende mağazasını geçici olarak kapatmak durumunda kaldı. 20 Aralık’ta Kaliforniya, Meksika, Brezilya ve Londra’daki bir düzineden fazla perakende mağazayı geçici olarak kapattı. Şimdi ise İngiltere ve İskoçya bir çift yeni ulusal kilitlenmeye girerken şirket, İngiltere’deki kalan tüm mağazalarını geçici olarak kapatıyor.

Adsiz tasarim 2021 01 05T193330.646 min
Apple, İngiltere'deki tüm Apple Store'ları geçici olarak kapatıyor 8

9to5mac’ten Michael Steeber’in bildirdiği gibi bu, İskoçya’da birkaç tane ve Belfast, İrlanda’da bir tane de dahil olmak üzere İngiltere genelinde 18 ek mağazanın kapalı olduğu anlamına geliyor — ancak Belfast mağazası zaten kapalı olabilir. (Kuzey İrlanda, 26 Aralık’ta daha önce kilitlendi ve gerekli olmayan tüm mağazaları kapattı.)

Adsiz tasarim 2021 01 05T193344.773 min
Apple, İngiltere'deki tüm Apple Store'ları geçici olarak kapatıyor 9

Bu durum Apple için bir zorluk yaratmaz mı?

Kapanışları not etmeye değer olsa da, kasım ayından bu yana bu mağazaların çoğuna fiziksel olarak giremeyen çoğu alıcı için bu durum bu kadar da büyük bir fark yaratmayabilir. İşte o zaman Apple sadece bu mağazaların çoğunda ekspres servis sunmaya başladı. Çevrimiçi siparişler verebilirsiniz ancak gidip de göz atabilmek maalesef ki pek mümkün olamayacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 05T191343.512

Ocak ayında Xbox Game Pass'e gelecek oyunlar açıklandı

Next Article
Xiaomi

Xiaomi, Hindistan'da üretilen Mi 10i'yi duyurdu