Apple

Apple Fitness+ uygulamasına Time to Walk özelliği eklendi

Apple Fitness+’ın yeni özelliği Time to Walk kullanıcılarla buluştu. Apple’ın, Fitness + uygulamasının premium egzersiz hizmetini başlatmasından yaklaşık bir buçuk ay sonra, kullanıcılara iOS sınırlarının ötesinde bir egzersiz deneyimi sunmayı amaçlayan bir eklenti sundu. Fitness + aboneleri için bugün gelen Time to Walk özelliği, abonelere ünlülerden oluşan bir konuk kadrosunun ev sahipliğini yaptığı bir yürüyüş turu deneyimi sunuyor.

Adsiz tasarim 2021 01 25T180918.031 min
Apple Fitness+ uygulamasına Time to Walk özelliği eklendi 8

Apple Fitness +’a gelen Time To Walk özelliği neler sunuyor?

Ön tarafta, Apple Watch Workout uygulamasında etkinlik kartları olarak sunulacak beş bölüm var. Aslında, kısa süre içinde uygulamanın akışında kart olarak görünmeye başlamaları gerekiyor. İleriye dönük bakılacak olursa, haftada bir kez güncellenecekler.

Bu yürüyüş turu deneyimi ilk bakışta anlaşılabilir bir yapıya sahip. Esasen, Apple misafirlerinden kendilerini yürüyüşe kaydetmelerini, hikayeler anlatmalarını ve üç şarkıyı paylaşmalarını istiyor. Müzik, uygulama aracılığıyla çalınabiliyor ve görüntüler ise kendi yürüyüşünüz için yarı sürükleyici bir eşlik oluşturmak amacıyla küçük ekrana gönderiliyor. Tekrar dinlemek isterseniz şarkıları bir Apple Music çalma listesine kaydedebilir veya bölümü daha sonrası için kaydedebilirsiniz.

Devam etmek için bir Apple Fitness + aboneliği gerekiyor. Bunun nedeni kısmen, birinci sınıf fitness hizmetiyle daha derin bir entegrasyon özelliği sunabilmek. Her ikisi de, şirketin egzersiz programlarının bir tür temel unsuru haline getirdiği Apple Music gibi, şirketin diğer hizmetlerine de doğrudan bağlı.

Adsiz tasarim 2021 01 25T180825.353 min
Apple Fitness+ uygulamasına Time to Walk özelliği eklendi 9

Apple’dan bir Jay Blahnik, bir yayında: “Yürümek dünyadaki en popüler fiziksel aktivite ve vücudumuz için yapabileceğimiz en sağlıklı şeylerden biri. Bir yürüyüş genellikle egzersizden daha fazlası olabilir: Zihni temizlemeye, bir sorunu çözmeye veya yeni bir bakış açısını karşılamaya yardımcı olabilir.” dedi ve şunları ekledi:

“Bu zorlu süre boyunca bile, birçok kişinin erişebildiği bir aktivite tahmin edebileceğiniz üzere tabii ki yürümek. Time to Walk özelliği ile, kullanıcılarımızın yürümenin gücüyle hareket etmelerine yardımcı olmak için ilham ve eğlence sunan en çeşitli, büyüleyici ve ünlü misafirlerin bazılarını içeren Fitness+’a haftalık orijinal içerik getiriyoruz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 16T191254.603 min

Hitman 3, Stadia'ya özel paylaşılabilir durumlar içerecek

Next Article
Biomutant Cikis Tarihi Oyun Denince

Biomutant ne zaman çıkacak?