alex landi

Alex Landi, Walker dizisinin kadrosuna katıldı

“Grey’s Anatomy” dizisi ile tanınan Alex Landi, “Walker”ın kadrosuna katıldı. “Supernatural” dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki, yine bir CW dizisinin başrolü olarak karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz aylarda, gerçek hayattaki eşi Genevieve Padalecki’nin dizideki eşini canlandıracağını öğrenmiştik.

Jared Padalecki, Cordell Walker adında dul bir adamı canlandıracak. “Pretty Little Liars” dizisi ile tanıdığımız Keegan Alan ise Cordell’ın ölen eşinin kardeşi Liam olarak karşımıza çıkacak. Diziye yeni dahil olduğunu öğrendiğimiz Alex Landi, Bret adlı bir karaktere can verecek. Bret, Liam’ın nişanlısı ve aynı zamanda Cordell’ın düşmanı olacak.

jared padalecki walker

“Walker” konusu

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Cordell, kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babasıdır. İki yıllık gizli görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu fark ediyor. Cordell; çocuklarıyla yeniden bir bağ kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesi ile arasındaki çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile arasındaki beklenmedik benzerlikleri keşfedecek. Bu sırada da eşinin ölümü ile ilgili gizemli olaylar olduğundan şüphelenmeye başlayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
F1

Turkish Grand Prix heyecanı F1 İstanbul'da

Next Article
chadwick boseman denince

Chadwick Boseman, Kara Panter 2'de olmayacak