9 kere leyla denince

9 Kere Leyla fragmanı yayımlandı

Netflix, orijinal Türk yapımları arasına bir yenisini ekliyor. Geçtiğimiz saatlerde fragmanı yayımlanan “9 Kere Leyla”; “Hakan: Muhafız”, “Atiye”, “Yarına Tek Bilet” ve geçtiğimiz günlerde yayımlanan “Bir Başkadır“ın ardından 5. orijinal Netflix Türk yapımı oldu.

Ezel Akay’ın yönetmenliğini üstlendiği film, aslında sinemalarda vizyona girecekti. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden Netflix, filmin haklarını satın aldı. Başrollerinde; Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu’nun bulunduğu film, 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

9 Kere Leyla

“9 Kere Leyla” konusu

Adem (Haluk Bilginer), sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) için 20 yıllık eşi olan Leyla (Demet Akbağ) ile olan evliliğini bitirmeye karar verir. Ancak Leyla’dan doğal bir yolla kurtulması neredeyse imkansızdır. Eğer bu duruma bir çözüm yolu bulmazsa yasak aşkı Leyla, parmakları arasından kayıp gidecektir. Üstelik Adem tüm bu aşk trafiği içinde Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukat Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorunda kalır.

Netflix’in 2. orijinal filmi olacak “9 Kere Leyla”nın fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Karina

Dünya, patlayan Karina Bulutsusu ile lazer düellosu yapıyor

Next Article
chaos walking denince

Chaos Walking filminin ilk fragmanı yayımlandı